Katalog » Obsah katalogu » Katalog výrobků Fastra

Katalog výrobků Fastra

Protože se jedná o poměrně rozsáhlý sortiment produktů, rozdělili jsme pro lepší orientaci katalog do několika kategorií a podkategorií. Tyto jsou sestaveny dle
technologických a tematických celků.
Úvodní list každé kategorie obsahuje seznam podkategorií s uvedením jejich zevrubného obsahu. Detailní obsah příslušné podkategorie obsahuje její úvodní list. Úvodní listy kategorií, stejně jako úvodní listy jednotlivých podkategorií, jsou opatřeny záložkami.
Produktový katalog je vydán v tištěné a elektronické verzi a je průběžně doplňován a aktualizován.
Nejaktuálnější verzi je možno si prohlédnout, případně stáhnout na našich webových stránkách www.fastra.cz. Aktualizace tištěné verze je prováděna automaticky v určitých časových úsecích a obdržíte ji poštou nebo prostřednictvím našeho obchodního zástupce, případně při Vaší návštěvě u nás. Aktualizace elektronické verze na multimediálním nosiči není prováděna automaticky, aktuální verze katalogu Vám bude doručena na vyžádání, nebo si ji můžete stáhnout na našich webových strakách www.fastra.cz.
V tomto katalogu nejsou uvedeny a popsány servisní práce na produktovodech (jako např. navrtávání a uzavírání potrubí pod tlakem média v prostředí s nebezpečím výbuchu, výřezy potrubí, propoje apod.), které v rámci poskytování služeb zákazníkům provádíme našimi pracovníky.
Vzhledem k širokému spektru prováděných prací je třeba v rámci poptávky nám sdělit Váš konkrétní požadavek. Přestože při sestavování katalogu bylo
naší snahou poskytnout Vám v dané oblasti maximum možných informací, může se stát, že některé informace nejsou pro Vás dostačující, případně jste nenalezli to, co hledáte. V takovém případě neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo kancelář společnosti.
Mnoho úspěchů Vám přeje společnost Fastra, s.r.o.

Zpět

Kategorie: Obsah katalogu

Pro objednání výrobků využijte potávkový formulář na našich stránkách www.fastra.cz
Máte li jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení

Komentář k výrobku: Katalog výrobků Fastra

Celkem komentářů: 0

Přidat komentář

Jméno:*
E-Mail:
Komentář:
Opište slova z obrázku: *

aktualizace katalogu: 17. března 2018

Obsah katalogu

1. Zařízení pro navrtávání

1.1 Zařízení KNS-F1

1.2 Zařízení COMPACT-F1 do 16 bar

1.3 Zařízení COMPACT-F1 do 40 bar

1.4 Prvky, příslušenství a doplňky

2. Zařízení pro uzavírání potrubí

2.1 Zařízení RVB 2010-F1

2.2 Uzavírací balony

2.3 Zařízení RUP-F2

2.4 Zařízení D-F1

2.5 Zařízení UDP-F1

2.6 Mechanické uzávěry

3. Ostatní zařízení a přípravky

3.1 Zařízení S 1212

3.2 Zařízení UPU

3.3 Ostatní

4. Komponenty pro potrubí z plastů

4.1 Elektrotvarovky a tvarovky na tupo pro potrubí z PE

5. Komponenty pro potrubí z oceli

5.1 Tvarovky pro navrt. a uzavírání potrubí

5.2 Záplaty pro opravy potrubí

5.3 Kompaktní izolační spoje

5.4 Přírubové izolační spoje

5.5 Objímkové přesuvky

6. Ostatní komponenty pro potrubní systémy

6.1 Domovní přípojky (průchodky zdivem)

6.2 Bezpečnostní armatury

Statistika návštěv

Pondělí 185
Úterý 162
Středa 228
Čtvrtek 98
Pátek 215
Sobota 142
Neděle 120
Návštěvy online: 8
Celkem návštev: 653571
Rekord za den: 1264